Estudios Urbanos
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Estudios Urbanos Ushuaia appartement van 38 m² is op 5 minuten van Casino-club Ushuaia en op 5 km van de luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas. Dit appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.
Estadio Municipal ligt binnen minder dan 1 km hier vandaan en de Galería Tematica Historia Fueguina ligt op een korte afstand van het 6-kamerappartement. Bovendien liggen 1-slaapkamer Estudios Urbanos appartementen op 300 meter van het Plaza Islas Malvinas. Het Museo del Fin del Mundo museum is in de buurt van de 1-badkamer accommodatie gelegen.
In de accommodatie zijn een bidet voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt Estudios Urbanos appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Het appartement is binnen 5 minuten lopen vanaf de dichtstbijzijnde bushalte, Cementerio Viejo.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nationaal park Tierra del Fuego-74000 m
- Malvinas Memorial190 km
- Biblioteca Popular Sarmiento de Ushuaia332 km
- La Anonima250 km
- Gevangenis Ushuaia1,1 km
- Cartel Ushuaia254 km
- Iglesia parroquial de Ushuaia308 km
- Paseo del Centenario304 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Estudios Urbanos appartement?
Gasten van Estudios Urbanos appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Estadio Municipal, op loopafstand van 12 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museo del Fin del Mundo museum (1 km) en de Galería Tematica Historia Fueguina (1,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Estudios Urbanos appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Estudios Urbanos appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Estudios Urbanos appartement?
De prijs van het boeken van Estudios Urbanos appartement is $80. - ❓
Wat is de grootte van Estudios Urbanos appartement?
Estudios Urbanos appartement bestaat uit 38 vierkante meters.